Шукаєте комфортне крісло для вашого домашнього офісу чи кабінету? Офісне крісло Selsey Adelfia стане відмінним вибором! Це крісло має неймовірно ергономічну конструкцію, завдяки якій навіть тривале сидіння за столом не вплине на ваше самопочуття.

Крісло Adelfia має можливість регулювання висоти сидіння, підлокітників, підголівника та підтримки попереку. Завдяки безлічі функцій ви зможете налаштувати його під індивідуальні вподобання кожного користувача. Виготовлене з дихаючої сітки, це крісло забезпечить високий рівень комфорту під час використання.

Серед основних переваг крісла Selsey Adelfia - знімні та регульовані підлокітники, максимальне навантаження до 120 кг, знімні колеса та регульоване підкріплення для попереку і підголівника. Це ідеальне рішення для тих, хто проводить багато часу за робочим столом.
| Виробник | Selsey |
| EAN | 5903025670980 |
| Модель | Adelfia |
| Призначення | Для дорослих |
| Колір | Чорний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Регульована висота | Регульоване |
| Регульований кут спинки | Ні |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Підніжка | Без підніжки |
| Колеса | З колесами |
| Висота мінімальна сидіння | 47.5 см |
| Висота максимальна сидіння | 57.5 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selsey |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |