Шукаєте меблі, які забезпечать максимальний комфорт під час роботи? Офісне крісло Selsey Beavors створено спеціально для вас! Це стильне та функціональне крісло підійде як для домашнього кабінету, так і для професійного офісу. Його сідіння та спинка обшиті гладкою тканиною попелястого кольору, що разом з рельєфною поверхнею забезпечує високий комфорт сидіння.

Високе профільоване оспарення з особливою увагою до поперекового відділу спини забезпечує правильну підтримку під час роботи. Плоскі підлокітники з пластика дозволяють зручно відпочивати на ліктях, знижуючи навантаження на плечі. Крім того, стабільна основа з колесами забезпечує повну мобільність, що робить крісло ще більш зручним у використанні.

Офісне крісло Selsey Beavors виготовлено з матеріалів, що мають високу стійкість до зносу, а пластиковий корпус легко чиститься та не підлягає пошкодженням. Завдяки механізму Tilt ви можете регулювати кут нахилу спинки, а висота крісла регулюється в межах 119-129 см, що гарантує адаптацію до вашого росту. Максимальне навантаження до 100 кг робить його надійним вибором для будь-якого користувача.
| Виробник | Selsey |
| EAN | 5903025810737 |
| Модель | Beavors |
| Призначення | Для дорослих |
| Колір | Попелясте |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Регульована висота | Так |
| Регульований кут спинки | Ні |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Підніжка | Без підніжки |
| Колеса | З колесами |
| Висота мінімальна сидіння | 44 см |
| Висота максимальна сидіння | 54 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selsey |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |